گزارش پروژه های انجام شده

انجام پروژه آبرسانی به قدس

مراقبت از مددجویان و به وجود آوردن فضای سالم در بخش‌های نگهداری مجتمع قدس، بیشترین هزینه را به خود اختصاص می‌دهد. در این مجتمع، به علت تعدد و تنوع مددجویان، بخش‌های مجزایی برای آنها در نظر گرفته شده‌ است که هر کدام نیاز به تجهیزات و امکانات خاصی دارد، به طور مثال بخش‌ ایزوله، نیاز به پرستاران بیشتر دارد. همچنین رعایت بهداشت روزانه در این بخش و تغذیۀ مخصوصی که برای مددجویان ایزوله در نظر گرفته شده، نیاز به هزینۀ بیشتری نسبت به دیگر بخش‌ها دارد. بخش نگهداری بیماران ذهنی نیز نیاز به فضای نگهداری امن و پرسنل متخصص دارد.

بازسازی پاویون‌ها (بخش های نگهداری) به منظور بهبود فضای زیستی، تغییر فضا به واسطۀ رنگ‌بندی‌ دیوارها و تغییر دکوراسیون، نه تنها از جهاتی ضروری است بلکه تأثیر بسیار زیادی بر روحیه و روان مددجویان دارد. (هم‌اکنون در مجتمع قدس، سه پاویون در دست تعمیر است.) محوطۀ این مجتمع نیز نیاز به مراقبت و باغبانی مداوم دارد تا فضای سبز این مجتمع شادابی و آرامش را به مددجویان منتقل کند.

متاسفانه شبکۀ آب شهری، هنوز منطقه‌ای که مجتمع قدس در آن واقع شده را، پوشش نداده است و این مجتمع از آب‌های زیرزمینی استفاده می‌کند. احداث پیش‌نیازهای لوله‌کشی آب شهری و در نهایت تأمین آب شرب سالم برای مددجویان و کارکنان از برنامه‌های این مجتمع است که با کمک‌های شما ممکن خواهد شد.

آدرس:

کیلومتر ۱۸ جاده قدیم کرج ، ابتدای کمربندی شهریار - اندیشه ، خیابان سالمندان ، مجتمع سالمندان و معلولین قدس ، کد پستی ۳۷۵۴۱۷۷۴۶۷

تلفن : 02146879813