کمک‌های نقدی:

کمک‌های نقدی خود را می‌توانید با واریز وجوه نقدی به شماره کارت 6037991899912020 و یا شماره حساب سیبا بانک ملی ۰۱۰۵۶۲۹۰۷۹۰۰۹ به نام مجتمع معلولین و سالمندان قدس بنیاد خیریۀ کامرانی (شباir900170000000105629079009) و یا انتخاب گزینۀ پرداخت آنلاین کمک‌های نقدی در صفحۀ اول، اهدا نمایید. همچنین می‌توانید با شماره تلفن دفتر مشارکت (02146830230) تماس بگیرید، در صورت مراجعۀ حضوری نیز، همکاران ما مشتاقانه پاسخگوی شما هستند. مجتمع قدس در راستای مدیریت و شفاف‌سازی کمک‌ها، برای شما رسید صادر خواهد کرد و شما را در جریان کمک‌هایتان قرار خواهد داد. همچنین مجتمع قدس این امکان را برای شما فراهم نموده است تا در صورت تمایل نوع تخصیص کمک هایتان را انتخاب کنید.

کمک‌های غیر نقدی:

برای اهداءِ کمک‌های غیرنقدی و نذورات می‌توانید با دفتر مشارکت (02146830230) تماس بگیرید تا از نیازهای غیرنقدی مجتمع قدس مطلع شوید و با هماهنگی با دفتر مشارکت کالاهای اهدایی خود را به مجتمع قدس برسانید. برای کمک‌های غیرنقدی نیز، رسید صادر خواهد شد.

کمک به عنوان داوطلب:

یکی از روش‌های کمک به مجتمع قدس فعالیت داوطلبانه است، داوطلبان در زمینه‌های مختلف می‌توانند با مجتمع قدس همکاری کنند. نقش داوطلبان در این مجتمع مهم است چرا که با فعالیت در بخش هنردرمانی، کاردرمانی و موسیقی درمانی تأثیر بسیاری در روحیۀ مددجویان دارند. همچنین داوطلبان در صورتی که تخصص کافی برای فعالیت نداشته باشند، می‌توانند با دیدارهای منظمی که از این مجتمع انجام می‌دهند، در مددجویان شوق به وجود آورده و اندکی از بار تنهایی آنها بکاهند.شما می‌توانید در جشن‌هایی که در مناسبت‌های مختلف برگزار می‌شود شرکت کرده و از نزدیک مادران چشم انتظار مجتمع قدس را ملاقات کنید. گذراندن ساعتی نزد مادران تنها و خسته، و گوش سپردن به درد‌ِدلِ پر دردشان، نه تنها از بار اندوهی که بر اثر تنهایی و انتظار برای دیدن دوستان و آشنایان در آنها به وجود آمده، کم می‌کند، بلکه باعث ایجاد شور و شوقی هر چند اندک، اما اثربخش می‌شود.

بدیهی است از ضروری ترین نیازهای سالمندان، محبت و توجه به آنها است، هرقدر آنها از نظر مادی بی نیاز باشند، نمی توان نیاز آنها به محبت را نادیده گرفت. احساس فراموش‌شدن و کنار گذاشته شدن، منجر به افسردگی و انزوا خواهد شد و این انزوا فقط متوجه یک مادر سالمند در خانۀ سالمندان نیست، بلکه زندگی ما را هم تحت تاثیر قرار می دهد که یک دنیا تجربه و زندگی را کنار گذاشته‌ایم.

برای کمک به عنوان داوطلب و اطلاع از برنامه ها و جشن های قدس با بخش مشارکت های مردمی در قدس به شماره 46830230-021 تماس گرفته و اطلاعات کافی کسب کنید.

فهرست