مراسم نکوداشت مرحوم آقای مهندس سیف‌الدین کامرانی و تجلیل از نیکوکاران

مهندس سیف‌الدین کامرانی، مؤسس بنیاد خیریۀ کامرانی و همچنین تجلیل از نیکوکارانِ همراه با این بنیاد در ۲۴ مهر ماه۱۳۹۳، در هتل استقلال برگزار شد.

این مراسم توسط بنیاد خیریۀ کامرانی با گردهمایی بیش از 500 مهمان برپاشد که از جملۀ آنها می‌توان به  امام جمعه شهر قدس حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا میراحمدی، نمایندۀ شهر قدس آقای گروسی، دکتر فتاپور معاونت مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان تهران نام برد.

تعدادی از هنرمندان کشورمان نیز  با حضور خود در این مراسم، این روز پاییزی را به خاطره‌ای خوش برای بنیاد خیریۀ کامرانی و همراهان آنان مبدل کردند. از این هنرمندان می‌توان به خانم گوهر خیراندیش، خانم تینا پاکروان، خانم مهناز افشار، آقای صباغ‌زاده، آقای کامران سحرخیز، و آقای آلادپوش اشاره کرد.

اجرای این مراسم به عهدۀ آقای یحیوی، مجری توانای عرصۀ تلویزیون بود. در ابتدا خانم مریم کامرانی، رئيس هیئت مدیرۀ بنیاد خیریۀ کامرانی، و آقای کاشانی مدیر مجتمع ضمن قدردانی از خیرین، دربارۀ یاد و خاطرۀ مرحوم سیف‌الدین کامرانی  سخنرانی کردند. در ادامه نیز  تنی چند از خیرین نیز دربارۀ بنیاد خیریۀ کامرانی و آقای سیف‌الدین کامرانی و فعالیت‌هایشان به سخنرانی پرداختند.  از دیگر برنامه‌های این نکوداشت می‌توان به اجرای سرود توسط مددجویان و تقدیر از نیکوکاران اشاره کرد.

فهرست