قوانین و مقررات

مدیریت و تخصیص کمک ها

کمک‌های دریافتی از شما در چند بخش تقسیم می‌شود.

الف: تهیۀ مایحتاج روزانه مانند مواد غذایی و پوشاک و …

ب. تهیۀ دارو و درمان

ج. بازسازی، تجهیز، و مرمت بخش‌های مختلف مجتمع قدس

گزارش پروژه های انجام شده

خرید یک دستگاه وانت پیکان با کمک های بی دریغ خیرین و زحمات بخش مشارکت ها

یک دستگاه وانت پیکان برای رختشویخانه ی مرکز قدس توسط خیرین محترم و واحد مشارکتهای مرکز تهیه و خریداری گردید.

زیباست که ببینیم هنوز بسیارند کسانی که آسایش و خوشی دیگران برایشان دغدغه است و در کمک به نیازمندان هموازه پیش قدم اند. دعاگویشان هستیم …

 

خرید یک دستگاه آمبولانس کاپرا با همت و تلاش جمعی

در تاریخ چهارشنبه سوم دی ماه سال 1393 یک دستگاه آمبولانس بنا به نیاز مجتمع سالمندان و معلولین قدس برای ارسال مددجویان برای مداوا و یا مراقبت های ویژه به بیمارستان ، با کمک و حمایت همیشگی خیرین قدس و خانواده کامرانی و کوشش کارمندان مجتمع قدس به ویژه بخش مشارکت های مردمی خریداری شد.

لازم است همینجا ازین تلاش دسته جمعی قدردانی کنیم و خدا را سپاسگزار باشیم که همانند همیشه ما را مورد لطف دائم خود قرار می دهد. دعا می کنیم که وضعیت سالمند و معلول در این کشور روز به روز بهبود یابد همانطور که هدف و آرزوی همیشگی مجموعه قدس بوده و خواهد بود…

 

انجام پروژه آبرسانی به قدس

مراقبت از مددجویان و به وجود آوردن فضای سالم در بخش‌های نگهداری مجتمع قدس، بیشترین هزینه را به خود اختصاص می‌دهد. در این مجتمع، به علت تعدد و تنوع مددجویان، بخش‌های مجزایی برای آنها در نظر گرفته شده‌ است که هر کدام نیاز به تجهیزات و امکانات خاصی دارد، به طور مثال بخش‌ ایزوله، نیاز به پرستاران بیشتر دارد. همچنین رعایت بهداشت روزانه در این بخش و تغذیۀ مخصوصی که برای مددجویان ایزوله در نظر گرفته شده، نیاز به هزینۀ بیشتری نسبت به دیگر بخش‌ها دارد. بخش نگهداری بیماران ذهنی نیز نیاز به فضای نگهداری امن و پرسنل متخصص دارد.

بازسازی پاویون‌ها (بخش های نگهداری) به منظور بهبود فضای زیستی، تغییر فضا به واسطۀ رنگ‌بندی‌ دیوارها و تغییر دکوراسیون، نه تنها از جهاتی ضروری است بلکه تأثیر بسیار زیادی بر روحیه و روان مددجویان دارد. (هم‌اکنون در مجتمع قدس، سه پاویون در دست تعمیر است.) محوطۀ این مجتمع نیز نیاز به مراقبت و باغبانی مداوم دارد تا فضای سبز این مجتمع شادابی و آرامش را به مددجویان منتقل کند.

متاسفانه شبکۀ آب شهری، هنوز منطقه‌ای که مجتمع قدس در آن واقع شده را، پوشش نداده است و این مجتمع از آب‌های زیرزمینی استفاده می‌کند. احداث پیش‌نیازهای لوله‌کشی آب شهری و در نهایت تأمین آب شرب سالم برای مددجویان و کارکنان از برنامه‌های این مجتمع است که با کمک‌های شما ممکن خواهد شد.

فهرست