جشن روز یلدا

یلدا مبارک

در روز یلدا و به بهانه بلندترین شب سال که ریشه در آیین و فرهنگ کهن ایرانی دارد؛ جمعى از هنرمندان و بازیگران سینما و تلویزیون و همچنین خيرين در مجتمع سالمندان و معلولین قدس وابسته به بنياد خيريه کامرانی میزبان سالمندان این مجتمع شدند.

این جشن با سخنرانی و خوش آمد گویی سرکارخانم مریم کامرانی ریاست محترم هیئت مدیره بنیاد خیریه کامرانی به میهمانان و تبریک یلدا آغاز شد و پس از ایشان جناب آقای کاشانی مدیریت محترم مجتمع سالمندان و معلولین قدس ضمن خوش آمد گویی راجع به فعالیت های این بنیاد و مجتمع قدس توضیحاتی ارائه نمودند.

سپس جناب آقای کاظمی دینان با بیان شیرین و دلپذیر همیشگی خود راجع به امور خیرخواهانه بنیاد کامرانی صحبت هایی ایراد نمودند و همچنین سرکارخانم تینا پاکروان تفألی به حافظ زدند و شعری از حافظ شیراز در این جشن توسط ایشان خوانده شد.

در این روز زیبا و سرشار از مهربانی ساره بیات، شقایق فراهانی، بهنوش بختیاری، تینا پاکروان، ستاره اسکندری، مهین دخت میهن،گروه موسیقی ول شدگان، محمدرضا شریفی نیا، محمدرضا غفاری، نیکی مظفری، سید علی صالحی، علی عابدینی، محمدرضا غفاری، فهیمه رحیم نیا، پرند زاهدی، مسعود اطیابی، مهدی صباغ زاده، مهراب رضایی؛ مدیریت نشر ثالث و سید ضیاء هاشمی به نمایندگی از انجمن تهیه کنندگان و حمید اسلامی سردبیر ماهنامه صنعت درمان نیز در این جشن حضور داشتند.

هنرمندان و بازیگران عرصه سینما و تلویزیون و همچنین تعدادی از خيرين محترم بنیاد کامرانی ميزبان سالمندان این مجتمع بودند و با آش، انار، شيرينى و موسيقى از مهمانان خود پذيرايى كردند و گروه موسیقی ول شدگان و یک گروه دوره گرد در این جشن به اجرای موسیقی پرداختند و دل سالمندان را شاد کردند.
حامی اصلی این برنامه شرکت صنایع زرين سلولز (ایزی لایف و مای لیدی) بود. حامیان دیگر عبارت بودند از: نشر ثالث، شرکت سازه های نمایشگاهی دیماح، موسسه نورپردازی و صوتی استار، همچنین شیرینی کوکی باکس و تهیه غذای شفیعی نیز عهده دار پذیرایی این جشن بودند.

برگزار کننده این برنامه؛ بنیاد خیریه کامرانی با همکاری گروه تبلیغاتی کلیک بودند.

فهرست